Teknoay Bilgisayar Güvenlik Kamera Dahua Hikvision Beylikdüzü Beykent - Hakkımızda
Hakkımızda

 

TEKNOAY KURUMSAL

20 Temmuz 2005 tarihinde İstanbulda kurulmuş olup her zaman başarıyı ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Genç, dinamik, çalışkan, dürüst kadrosuyla TEKNOAY Bilgisayar çalışmalarını azimle sürdürmektedir. Türkiye Bilgisayar sektörünü TEKNOAY ekibi 1998 yılından beri birebir yakından ilgilenip takip ederek bu seviyeye gelmiş olup 2005 yılında TEKNOAY Bilgisayar Güvenlik firmasını oluşturmaya karar vererek azimle yola çıkmışlardır.

 Günümüz şartlarının, çalışma verimliliği arttırmak üzere adres değişikliği yaparak 1 Eylül 2013 tarihinde Beylikdüzü ilçesinde yeni satış ve teknik servis ofisi acarak daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Dahua ve Hikvision Markaları ile kalite ucuza alınmaz anlayışını benimseyerek hizmetlerini arttırmaktadır.
Beylikdüzü açılan yeni satış ve teknik servis ofisimizde hizmet vermekten gurur duyacağız.
 

FAALİYET ALANLARI :

Her marka model bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti, Dahua ve Hikvision marka CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri, AHD Güvenlik Kamera Sistemleri, Network tabanlı IP Güvenlik Kamera Sistemleri, alarm Güvenlik sistemi kurulum ve Alarm Kontrol Merkezi idaresinde kontrol etme imkanı sağlama. Her marka ve model bilgisayar, notebook, yazıcı, bilgisayar bileşenleri ve çevre birimleri, sarf malzemeleri, oem parçalar, (ekran kartı, ram, harddisk, lcd monitör, anakart, işlemci, dvd), bilişim teknolojisi ile ilgili her türlü makine ve bunların yan ürünlerini temin edip pazarlamak. Bilgisayar servis bakım onarım hizmeti, aylık bakım anlaşması ile firmalara kurumsal bakım hizmeti vermek, Network kurulum kablolama alt yapı sistemleri, Acces point kurulumu, cisco, zyxel, tplink, airties marka acces point cihazlarımızla evinizde internet çekmeyen noktalara internet erişimini sağlamak artık çok daha kolay, Web tasarım ve hosting hizmetleri.

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ:

Her marka bilgisayar, Notebook, Netbook tamir, bakım, onarım, format ve sistem kurulumu, Netbook ve Notebook bilgisayarlarınızın çatlamış kırılmış  LCD panel ekranlarınızın değişimi, internet modem kurlumu, Güvenlik Kamera sistemleri kablo değişimleri, bakım ve onarım  hizmetleri, Güvenlik kamera sistemleri arıza tespiti ve onarım hizmetleri

     TEKNOAY Bilgisayar, olarak başarının kaynağının çok çalışmak olduğunu biliyoruz. Başarılı olmamızı sağlayan tüm personelimize ve bize güvenen müşterilerimize, partnerlerimize teşekkürü borç biliriz

Haftanın 7 günü sabah 09:30 ile akşam 18:30 arasında açığız

Saygılarımızla
Teknoay Bilgisayar Elektronik Güvenlik Sistemleri

Teknoay Bilgisayar Yeni Adres Bilgilerimiz :
Adnan Kahveci Mh. Erenler Cd.
Eylül Sk. No: 4 Dükkan: 8 Beylikdüzü / İstanbul
(Çarşamba Pazarı yanında, Ebubekir Camii Karşısında, Çaykara Apartmanı)
Post Kodu: 34528


Teknoay Bilgisayar Banka Bilgilerimiz :

Kuveytturk Beykent Şubesi
Şube Kodu : 45
TL Hesap No: 8732428
IBAN: TR68 0020 5000 0087 3242 8000 01
Teknoay Bilgisayar Yasin AKYILDIZ