Teknoay Bilgisayar Güvenlik Kamera Dahua Hikvision Beylikdüzü Beykent - Beylikdüzü Bilgisayar Servisi
Beylikdüzü Bilgisayar Servisi

 

Beylikdüzü Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Tamiri – Bilgisayar Teknik Servis - Bilgisayar Bakım Onarım

Hizmet verdiğimiz bölgelerimiz arasında bulunan Beylikdüzü ilçesinin tamamı,  Bilgisayar servisimiz siz değerli müşterilerimiz için en güvenlik ve en kaliteli servis bakım onarım hizmeti vermenin gayreti içinde olduğumuzu belirtmek isteriz.
Günümüz şartlarında hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan bilgisayarlar için firmamız Teknoay bilgisayar olarak müşteri memnunuyeti ve kaliteli hizmeti sunmak için gayret göstermekteyiz.
Beylikdüzü Bilgisayar Servisi konusunda firmamız bilgisayarlarınızın arıza tespitinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bakım, onarım ve parça değişimi hizmetlerimizin fiyatları da arızalı ürünün sorununa göre ve kullanılacak donanım ve yedek parça fiyatına göre değişiklik arz etmektedir.
Beylikdüzü Bilgisayar Servisi olarak masa üstü bilgisayar, lcd ekran, notebook tamiri, anakart tamiri, chip tamiri, format atma ve sistem kurulumu, ihtiyaç duyduğunuz programlar konusunda sizlere bilgi ve öneri danışmanlık vermek, veri kurtarmak, onarımı mümkün olan harddisklerinizi onarmak, kayıp verilerinizi kurtarmak, ve gerekli tüm yedek parça ve donanımlar firmamızdan temin edilebilmektedir.
Kullanmış olduğunuz Masaüstü ve Notebook bilgisayarlarınızı yılda en az bir kez genel bir bakım ve temizlik hizmetinden geçirmeniz bilgisayarlarınızın ömrünü uzatır. bu hizmeti beylikdüzü bilgisayar servisi olarak firmamızdan alabilirsiniz.

Beylikdüzü Bilgisayar Teknik Servisi Olarak Hızlı Ve Kaliteli Servis Vermek İlk Prensibimizdir.

Masaüstü Bilgisayarınız yada Dizüstü (Laptop - Notebook) Bilgisayarınız ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunlar için uzman kadromuz ile hizmet vermeye hazırız