Teknoay Bilgisayar Güvenlik Kamera Dahua Hikvision Beylikdüzü Beykent - Kamera Sistemleri CCTV
Kamera Sistemleri CCTV

 

IP, AHD, HDCVI Kamera Sistemleri, CCTV

Güvenlik kamera sistemleri günümüzde ciddi talep görmekte ve kullanılmaktadır. Sokağa çıktığımızda çevremizdeki ev, iş yeri, kamu kurumu gibi pek çok alanda güvenlik kamera sistemlerini görmekteyiz. 

Günümüz güvenlik kamera sistemleri piyasasında çok farklı kamera ve kayıt sistemleri bulunmaktadır. Buna rağmen temelde günümüz kamera sistemleri iki farklı yapıdadır. Bunlardan birincisi analog güvenlik kamera sistemi diğeri ise ip güvenlik kamera sistemleridir. Analog güvenlik kamera sistemleri son 15 yıldır faaliyette olmasına rağmen ip kamera sistemleri son birkaç yılda gelişip ciddi atılım kaydetmiş ürünlerdir. Bugün Türkiyemizde her iki sistemde ciddi olarak kullanılmaktadır. Fakat genel olarak baktığımızda artık analog kamera sistemi çözümleri küçük projelerden ileri gidememektedir. Ip kamera sistemleri ise daha çok orta ve büyük çaplı cctv kamera sistemi projelerinde tercih edilmektedir. Şu bir gerçektir ki ip kamera ürünleri teknolojik açıdan analog sistemlerden çok daha yüksek teknolojiye sahip bulunan ürünlerdir. Bunun yanında fiyat açısından günümüzde iki sistem karşılaştırıldığında, teknolojik üstünlüklerinden dolayı ip kamera sistemleri fiyat açısından daha yüksek fiyata sahiptir. Ama sisteme güvenliğin ne kadar önemli bir olgu olduğu yönünden bakılırsa sistem arasındaki bu fiyat farkının bir çok alanda göz ardı edilebileceği görülecektir. 

Yüksek çözünürlük ve kayıttaki genişleyebilir üstün teknolojik özellikler dolayısı ile ip güvenlik kamera sistemi çözümleri analog sistemlere her geçen gün ciddi darbeler vurmaktadır.  Tahmin ediyoruz ki önümüzdeki birkaç yıl içinde nerede ise bütün güvenlik kamera sistemleri ip çözümlere dönecektir. Tabiki bu durum güvenlik açısından bakıldığında güvenliğimiz bir kat daha artacaktır. Çünki özellikle ip kamera sistemlerinin sağladığı yüksek çözünürlük daha fazla resim detayı sağlayacaktır. Daha fazla detay ise olayların aydınlatılmasını kolaylaştıracaktır. Günümüz ip kamera sistemleri ile HD ve Full HD çözünürlükler bir hayalden öte gerçek haline gelmiştir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler;

Kamera sistemi kurulumu ve teknik servis hizmeti olarak başta Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Silivri, Hadımköy, Çatalca, Küçükçekmece, Sarıyer, Kağıthane, ve tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz.

Çalıştığımız Markalar

Dünyaca ünlü ve Türkiyenin en çok talep gören 1. kalite markaları Dahua ve Hikvision markalarını kullanmaktayız. Sorsunsuz ve kalite bir sistem için bizimle irtiabata geçin lütfen.