WEB TASARIM

WEB TASARIM

WEB TASARIM

Teknoay Bilgisayar , ihtiyacınız olan her türlü web tasarımı yazılımı için uygun fiyatlı ve hızlı çözümler sunar. İhtiyacınız olan web tasarımlarını, hem Unix hem de Windows tabanlı platformlarda hızlı bir şekilde çalışan PHP web programlama dili, ve yine Unix ve Windows sunucularda çalışabilen, özellikle Unix tabanlı sunucularda üstün performans veren mySQL veritabanı dillerini kullanarak hazırlıyoruz. Bu konuda sektörde kendini kanıtlamış, tecrübeli, uzman yazılım ve tasarım ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Neden bir şirketin web sayfası olmalı?

Internet, tüm zamanların en etkili, en yaygın, en evrensel, en çok boyutlu ve en hızlı gelişen iletişim pazarlama aracıdır. Internet, iletişim araçlarının hiçbirinin erişemediği hızla gelişiyor, yaygınlaşıyor ve elektronik ticaretin avantajları sayesinde yepyeni pazarlama alanları yaratarak, şirketinizi uluslar arası piyasaya çıkarıyor. Internet, her çapta firmayı ve her türlü ürünü sergileyen, günün 24 saati ve yılın 365 günü açık olan bir dünya fuar özelliği ile internet olmazsa da asla ulaşamayacağınız pazarların kapılarını aralıyor.

Web sayfasının avantajları nelerdir?

Şirketiniz kapalı olduğu zamanlarda bile internette açık olacaktır. Online sipariş alıp, satış yapabilirsiniz. İleri teknoloji ve hesaplı bir reklam aracıdır. Tanıtımınızı ve pazarlamanızı, ulusal ve uluslar arası düzeyde yapmanıza olanak sağlar. Ürün tanıtımınızı etkili bir şekilde ve otomatik olarak sunar. Geleneksel medyaya göre çok hesaplıdır. Potansiyel müşterilerin direkt ulaşımını sağlar. Müşterilerinizle haberleşmenizi hızlandırır. Kağıt, posta, baskı, matbaa gibi masraflar olmayacağından tasarrufludur. Zaman kazandırır, olumlu imaj sağlar, güven uyandırır. Bir kere yaptırırsınız, ömür boyu kullanırsınız.

Hazırladığımız bazı web yazılımları:

E-ticaret (Alışveriş Sepeti, Sipariş Sistemi vs.)
Online kayıt-takip sistemleri
Dinamik site içeriği (Portal) yönetimi
Site üyelik sistemleri
Arşiv sistemleri
Reklam yönetim sistemleri
Oto galeri,
Emlak otomasyon sistemleri
Forum, ziyaretçi defteri, anket vs. ...
ve daha aklınıza gelebilecek her türlü web yazılımı