IP Kamera Sistemleri için Kablosuz Bağlantı

IP Kamera Sistemleri için Kablosuz Bağlantı Resimleri

IP Kamera Sistemleri için Kablosuz Bağlantı
Kablosuz Kamera Aktarımı Kablosuz Kamera Aktarımı sistemi ile hiçbir fiziksel bağlantıya gerek kalmadan kuş uçuşu 50 km mesafeye kadar görüntülerinizi izleme merkezine aktarabilirsiniz. Maliyet açısından mevcut kablolu sistemlerden %50 daha uygun olmakla beraber, kurulum ve kullanım açısından daha verimlidir. Kablo ve kanal çekilmesinin çok zor olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.Ubnt Ürünleri ile Kablosuz Kamera Aktarımı herhangi bir doğal afet ya da olağanüstü bir durumda hiçbir iletişim teknolojisine gerek kalmadan, görüntülerin taşınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tüm şehir güvenlik sistemlerinde, okul, hastane, emniyet gibi resmi kurumlarda, büyük yerleşim sitelerinde, inşaatlarda, askeri güvenlik bölgelerinde, maden ocaklarında yani kablo ile bağlantının imkansız ya da çok zor olduğu, internetin ve uydu sistemlerinin olmadığı ya da devre dışı kaldığı her alanda rahatlıkla kullanılabilir.
IP Kamera Sistemleri için Kablosuz Bağlantı
Profesyonel cihazlarla gerçek ve Yüksek throughtputh değerlerinde aktarım. 1-5-10 ve 50 km görüntü ve data aktarım imkanı Wi-fi / Point to point ve hot-spot aktarım Cihazları Kötü hava koşullarına dayanıklı data aktarım imkanı Gelişmiş veya karmaşık projelerde inceleme sonrası çözüm ve fiyatlandırma yapılır. Kablosuz Kamera Aktarımı Kablosuz Kamera Aktarımı sistemi ile hiçbir fiziksel bağlantıya gerek kalmadan kuş uçuşu 50 km mesafeye kadar görüntülerinizi izleme merkezine aktarabilirsiniz. Maliyet açısından mevcut kablolu sistemlerden %50 daha uygun olmakla beraber, kurulum ve kullanım açısından daha verimlidir.
IP Kamera Sistemleri için Kablosuz Bağlantı
Kablosuz Kamera Aktarımı sistemi ile hiçbir fiziksel bağlantıya gerek kalmadan kuş uçuşu 50 km mesafeye kadar görüntülerinizi izleme merkezine aktarabilirsiniz. Maliyet açısından mevcut kablolu sistemlerden %50 daha uygun olmakla beraber, kurulum ve kullanım açısından daha verimlidir. Kablo ve kanal çekilmesinin çok zor olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.Ubnt Ürünleri ile Kablosuz Kamera Aktarımı herhangi bir doğal afet ya da olağanüstü bir durumda hiçbir iletişim teknolojisine gerek kalmadan, görüntülerin taşınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle tüm şehir güvenlik sistemlerinde, okul, hastane, emniyet gibi resmi kurumlarda, büyük yerleşim sitelerinde, inşaatlarda, askeri güvenlik bölgelerinde, maden ocaklarında yani kablo ile bağlantının imkansız ya da çok zor olduğu, internetin ve uydu sistemlerinin olmadığı ya da devre dışı kaldığı her alanda rahatlıkla kullanılabilir.