Sat ve Danma Hatt: 0 212 855 45 65 Trke

Hakkmzda

TEKNOAY KURUMSAL

20 Temmuz 2005 tarihinde stanbulda kurulmu olup her zaman baary ve müteri memnuniyetini kendine ilke edinmitir. Genç, dinamik, çalkan, dürüst kadrosuyla TEKNOAY Bilgisayar çalmalarn azimle sürdürmektedir. Türkiye Bilgisayar sektörünü TEKNOAY ekibi 1998 ylndan beri birebir yakndan ilgilenip takip ederek bu seviyeye gelmi olup 2005 ylnda TEKNOAY Bilgisayar Güvenlik firmasn oluturmaya karar vererek azimle yola çkmlardr.

 Günümüz artlarnn, çalma verimlilii arttrmak üzere adres deiiklii yaparak 1 Eylül 2013 tarihinde Beylikdüzü ilçesinde yeni sat ofisi ve Casper Bayiliini alarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Beylikdüzü Bilgisayar, güvenlik Kamera, intercom görüntülü diafon sistemleri sektörüne yeni bir hizmet anlay ile açlan yeni maazamzda hizmet vermekten gurur duyacaz.
 

FAALYET ALANLARI :

Casper bayilii ve teknik servis hizmeti, CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri, AHD Güvenlik Kamera Sistemleri, Network tabanl IP Güvenlik Kamera Sistemleri, Commax marka Kore mal Apartman Görüntülü Diafon (intercom system) sistemleri,  Alarm Güvenlik sistemi kurulum ve Alarm Kontrol Merkezi idaresinde kontrol etme imkan salama. Her marka ve model bilgisayar, notebook, yazc, bilgisayar bileenleri ve çevre birimleri, sarf malzemeleri, oem parçalar, (ekran kart, ram, harddisk, lcd monitör, anakart, ilemci, dvd), biliim teknolojisi ile ilgili her türlü makine ve bunlarn yan ürünlerini temin edip pazarlamak. Bilgisayar servis bakm onarm hizmeti, aylk bakm anlamas ile firmalara kurumsal bakm hizmeti vermek, Network kurulum kablolama alt yap sistemleri, Acces point kurulumu, cisco, zyxel, tplink, airties marka acces point cihazlarmzla evinizde internet çekmeyen noktalara internet eriimini salamak artk çok daha kolay, Web tasarm ve hosting hizmetleri.

TEKNK SERVS HZMETLER:

Her marka bilgisayar, Notebook, Netbook tamir, bakm, onarm, format ve sistem kurulumu, Netbook ve Notebook bilgisayarlarnzn çatlam krlm  LCD panel ekranlarnzn deiimi, internet modem kurlumu, Güvenlik Kamera sistemleri kablo deiimleri, bakm ve onarm  hizmetleri, Güvenlik kamera sistemleri arza tespiti ve onarm hizmetleri

     TEKNOAY Bilgisayar, olarak baarnn kaynann çok çalmak olduunu biliyoruz. Baarl olmamz salayan tüm personelimize ve bize güvenen müterilerimize, partnerlerimize teekkürü borç biliriz

Haftann 7 günü sabah 09:30 ile akam 19:00 arasnda açz

Sayglarmzla
Teknoay Bilgisayar Elektronik Güvenlik Sistemleri

Teknoay Bilgisayar Yeni Adres Bilgilerimiz :
Adnan Kahveci Mh. Erenler Cd.
Eylül Sk. No: 4 Dükkan: 8 Beylikdüzü / stanbul
(Çaramba Pazar yannda, Ebubekir Camii Karsnda, Çaykara Apartman)
Post Kodu: 34528


Teknoay Bilgisayar Banka Bilgilerimiz :

Kuveytturk Beykent ubesi
ube Kodu : 45
TL Hesap No: 8732428
IBAN: TR68 0020 5000 0087 3242 8000 01
Teknoay Bilgisayar Yasin AKYILDIZ