Sat ve Danma Hatt: 0 212 855 45 65 Trke

Beylikdz Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Tamiri – Bilgisayar Teknik Servis - Bilgisayar Bakm Onarm


Hizmet verdiimiz bölgelerimiz arasnda bulunan Beylikdüzü Bilgisayar servisimiz siz deerli müterilerimiz için en güvenlik ve en kaliteli servis bakm onarm hizmeti vermenin gayreti içinde olduumuzu belirtmek isteriz.
Günümüz artlarnda hayatmzn ayrlmaz bir parças olan bilgisayarlar için firmamz Teknoay bilgisayar olarak müteri memnunuyeti ve kaliteli hizmeti sunmak için gayret göstermekteyiz.
Beylikdüzü Bilgisayar Servisi konusunda firmamz bilgisayarlarnzn arza tespitinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bakm, onarm ve parça deiimi hizmetlerimizin fiyatlar da arzal ürünün sorununa göre ve kullanlacak donanm ve yedek parça fiyatna göre deiiklik arz etmektedir.
Beylikdüzü Bilgisayar Servisi olarak masa üstü bilgisayar, lcd ekran, notebook tamiri, anakart tamiri, chip tamiri, format atma ve sistem kurulumu, ihtiyaç duyduunuz programlar konusunda sizlere bilgi ve öneri danmanlk vermek, veri kurtarmak, onarm mümkün olan harddisklerinizi onarmak, kayp verilerinizi kurtarmak, ve gerekli tüm yedek parça ve donanmlar firmamzdan temin edilebilmektedir.
Kullanm olduunuz Masaüstü ve Notebook bilgisayarlarnz ylda en az bir kez genel bir bakm ve temizlik hizmetinden geçirmeniz bilgisayarlarnzn ömrünü uzatr. bu hizmeti beylikdüzü bilgisayar servisi olarak firmamzdan alabilirsiniz.